Trans Savoie - Hotovo

Swiss Epic


VAL D’ISERE – TIGNES – ST FOY – SEEZ – LES ARCS – PEISEY-VALLANDRY – MONTCHAVIN/LES COCHES – LA PLAGNE – CHAMPAGNY – BOZEL – COURCHEVEL – MERIBEL – VILLARLURIN – ARECHES/BEAUFORT – LES CONTAMINES – MT BLANC. Není třeba nic dodávat, snad jen že pořádají i Guided trip a package Les Arcs (Premium) obsahuje vino a pivo zdarma. ;-)

Více informací zde

Kanada - Zatím nikdo nedal

Swiss Epic


Městečko Whistler leží ve vnitrozemí kanadské provincie Britská Kolumbie a je právě jednou z nejproslulejších destinací na planetě.

Více informací zde

Swiss Epic - Zatím nikdo nedal

Swiss Epic


SWISS EPIC 400 km and 15,000 meters of altitude.

SWISS EPIC FLOW 300 km and 8,000 meters of altitude.

Více informací zde

Tuatara Bike návrat ke kořenům MTB - Zatím nikdo nedal

Tuatara Bike


Už máte dost závodů s rychlostním průměrem 30 km/h?
Už máte dost závodů, kde je odpružená vidlice zbytečnou zátěží?
Už máte dost šotolinek a asfaltu?

Vyzkoušejte Tuataru!!!

Více informací zde

Trans Provence - Splněno

Trans Provence


GRAVITY RACING EXCITEMENT WILDERNESS MTB ADVENTURE
280KM / 9000M UP / 14000M DOWN
23 TIMED SINGLETRACK DESCENT STAGES

Více informací zde

1000 Mil - Zatím nikdo nedal

1000 Mil

Délka by měla být cca 1 000 mil napříč Česko-Slovenskem. Závod je otevřen pro bikery, běžce, chodce, koloběžkáře a všechny, co se pohybují vlastní silou. Stanoven je pouze start a cíl a trasa přírodou, kterou musí závodníci dodržet. Kdy a kde spí, kdy jedou, co jedí, je jen na nich. Cílená podpora je zakázána.

Více informací zde

Loudaní - Zatím nikdo nedal

Loudaní

LOUDÁNÍ českou krajinou je extrémní cyklistický NONSTOP závod. Trasa bývá dlouhá 600-800km, buď tedy připraven tlačit nebo nést kolo 600-800km (změna vyhrazena :-). Už jen dokončení závodu je velkým osobním vítězstvím a zcela jistě zážitkem na celý život!

Více informací zde

Transalp - Zatím nikdo nedal

Transalp

Spectacular MTB-courses, beautiful mountain-panoramas, awesome passes, famous cities hosting the stages, professional event organization and participants from about 40 countries make this event a unique experience in the mountain bike-scene. Ambitious mountain biker will pass more than 600 kilometers and about 18.000 vertical meters. Adrenalin pure!

Více informací zde

Ironbike - Zatím nikdo nedal

Ironbike

Chcete si vyzkoušet, kam až Vaše tělo může zajít, jaké to je 7 dní v kuse se šplhat v sedle v nadmořských výškách 2000 až 3000 m, nebo zažít bivak na 3150m vysokém Mt. Chabertonu, kam se ale dostanete až po náročných osmi hodinách v sedle? Pak jste ti praví pro vyzkoušení Italského Ironbiku!

Ironbike more then legend více informací zde

MTB Trilogy - Splněno

MTB Trilogy

První etapový závod horských kol v České republice s plánovaným centrem dění v malém městečku Teplice nad Metují. Zbytek netřeba dodávat.

Více informací zde

Beskid trophy - Splněno

Beskid trophy

Čtyřdenní podnik Beskidy MTB Trophy organizovaný na trojmezí Polska, Slovenska a České republiky. Nespočet singletracků, technických stezek spojujících horské osady a paseky s jedinečnými výhledy. Beskidy MTB Trophy se proslavil unikátní směsí: obtížnou tratí a krásnou přírodou.

Více informací zde

Salckammergut trophy - Splněno

Salckammergut trophy

závod delší než 200 km s brutálním převýšením byl od organizátorů zpod Dachsteinu Das Meisterstück. Salzkammergut Trophy má díky tomu u nás i ve světě specifické postavení a dobrý zvuk. Spoustu bajkerů láká pocit být alespoň nablízku nejtěžšímu, a tedy nejproslulejšímu evropskému závodu.

Více informací zde

Bikechallange - Splněno

Bikechallange

Projedeme přes terény Národního parku Gór Stołowych, masív Sněžníku - druhého největšího horského pásma Polských Sudet, Góry Złote, Góry Sowie a Góry Suche. Navštívíme malá městečka, prosulé lázně, a tajemná místa se zajímavou minulostí. I přes poměrně krátkou historii si náš závod získal renomé originálního, ambiciózního a nadprůměrého závodu.

Více informací zde

Rellye Sudety MTB - Splněno několikrát

Rellye Sudety MTB

Rallye Sudety je jeden z prvních maratonů horských kol v České republice, který vymyslel a v září roku 1995 v Teplicích nad Metují také uspořádal pěkovský nadšenec Jarda Soumar. Cca 120 km dlouhý závod se součtem převýšení větším než 3000 metrů vede kolem Teplických a Adršpašských skal, Broumovskými stěnami a přes stolové hory Bor a Ostaš. Jeho trať je celoročně značena a je náročná nejen svou délkou a převýšením, ale i technickou obtížností, a to zvláště ve sjezdech. Start a cíl závodu je v posledních letech na teplickém náměstí a termín vychází většinou na druhou sobotu v září.

Více informací zde